Новини,  НОВИНИ КНУБА

Новини приймальної комісії

У Київському національному університеті будівництва і архітектури закінчились творчі конкурси вступників на:

1. Архітектурному факультеті для здобуття ступеня «Бакалавр» на основі ПЗСО (школа), НРК5 (диплому молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра)
  2. Факультеті Геоінформаційних систем та управління територіями, спеціальність 017 «Фізичне виховання і спорт» (контрактна форма навчання)
  3. Співбесіди для тих вступників, які мали право складати співбесіду замість НМТ відповідно до Правил Прийому до КНУБА у 2024 році.

Тривають фахові вступні випробування для вступників для здобуття ступеня «Магістр».

Нагадуємо, що 31 липня закінчується подача заяв і документів для вступників на основі ПЗСО (школа) та на основі НРК5 (диплому молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра).

Рекомендація до зарахування на бюджет буде надана до 05 серпня.

Відповідальний секретар

приймальної комісії