Новини,  НОВИНИ КНУБА

Новини приймальної комісії

У Київському національному університеті закінчився тиждень творчих конкурсів і співбесід.

19 липня завершились творчі конкурси для вступників Архітектурного факультету для вступу на ОС Бакалавр для випускників шкіл та коледжів (1 сесія). Загальна кількість учасників конкурсів – 1142 особи.

Також відбулись співбесіди для вступу на ОС Бакалавр для осіб, які мають право складати співбесіди замість НМТ відповідно до Правил прийому до КНУБА. Загальна кількість учасників – 20 осіб.

Також з 18 липня розпочались вступні випробування в магістратуру для осіб, які претендують на місця державного замовлення на Архітектурному та Будівельно-технологічному факультетах.

Нагадуємо, що сьогодні розпочалась подача заяв на вступ через електронний кабінет вступника. Станом на 17:00 до КНУБА було подано 550 заяв.

Відповідальний секретар

приймальної комісії