Новини,  НОВИНИ КНУБА

Навчально-методичний посібник «Енергоефективні матеріали та конструкції в сучасній архітектурі»

У КНУБА вийшов з друку навчально-методичний посібник «Енергоефективні матеріали та конструкції в сучасній архітектурі». Видання підготовлене фахівцями кафедри будівельних матеріалів та кафедри архітектурних конструкцій КНУБА як посібник міждисциплінарного курсу для студентів архітектурного факультету. Серед авторів – В.О.Плоский, К.К. Пушкарьова, О.В. Кривенко, М.О.Кочевих, О.А.Гончар.

У посібнику надаються основні принципи зеленого будівництва, які покладені в основу розробки енергоефективних матеріалів та конструкцій, розглядається циркулярна економіка й життєвий цикл будівлі та будівельних матеріалів, а також висвітлення проблем енергозбереження та шляхи їх вирішення в сучасному будівництві. У виданні приділяється увага  інноваційним рішенням щодо застосування конструкцій зі скла, деревини та відходів її переробки, а також особливості технологій озеленення в сучасній архітектурі.

Інформаційний центр