ДФ 37.051 Економіка

Структурний підрозділ – відділ докторантури та аспірантури

електронна пошта: phd.knuba@gmail.com

Інформація про захист:

Захист дисертації відбудеться: Дату захисту буде повідомлено додатково

Захист відбудеться за адресою: Київський національний університет будівництва і архітектури.

Голова разової спеціалізованої ради:

ЧУПРИНА Христина Миколаївна, доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту в будівництві Київського національного університету архітектури і будівництва.

Рецензенти:

ЗГАЛАТ-ЛОЗИНСЬКА Любов Олександрівна, доктор економічних наук, професор кафедри економічної теорії, обліку та оподаткування Київського національного університету архітектури і будівництва;

ПЕТРУХА Ніна Миколаївна, кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту в будівництві Київського національного університету архітектури і будівництва.

Опоненти:

НОВИКОВА Іннола Вікторівна, кандидат економічних наук, проректор Київського аграрного університету Національної академії аграрних наук України;

ТРАЧ Роман Володимирович, кандидат економічних наук, професор кафедри промислового цивільного будівництва та інженерних споруд Національного університету водного господарства та природокористування..

Науковий керівник:

ДЕНИСЮК Ольга Василівна, кандидат економічних наук, доцент