ДФ 27.131 Прикладна механіка

Спеціалізована вчена рада ДФ 27.131 створена згідно наказу ректора Київського національного університету будівництва і архітектури № 270 від 02.07.2024 на підставі рішення Вченої ради КНУБА № 21 від 17.04.2024 року з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Максим’юка Олександра Всеволодовича на тему «Чисельне дослідження формозмінення просторових тіл напіваналітичним методом скінчених елементів.» з галузі знань 13 «Механічна інженерія» за спеціальністю 131 «Прикладна механіка»

Структурний підрозділ – відділ докторантури та аспірантури

електронна пошта: phd.knuba@gmail.com

Інформація про захист:

Захист дисертації відбудеться: Дату захисту буде повідомлено додатково

Посилання на захис:

Захист відбудеться за адресою: Київський національний університет будівництва і архітектури, архітектурний факультет.

Голова разової спеціалізованої ради:

СОЛОДЕЙ Іван Іванович, доктор технічних наук, професор, професора кафедри будівельної механіки Київського національного університету будівництва і архітектури.

Рецензенти:

КОСТІНА Олена Володимирівна, кандидат технічних наук, доцент кафедри будівельної механіки Київського національного університету будівництва і архітектури;

ВАБІЩЕВИЧ Максим Олегович, доктор технічних наук, доцент, професора кафедри будівельної механіки Київського національного університету будівництва і архітектури.

Опоненти:

ПИСКУНОВ Сергій Олегович, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри динаміки і міцності машин та опору матеріалів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;

БАРАБАШ Марина Сергіївна, доктор технічних наук, професор кафедри комп’ютерних технологій будівництва та реконструкції аеропортів Національного авіаційного університету.

Науковий керівник:

КОЗАК Андрій Анатолійович, к.т.н., доц., Київського національного університету будівництва і архітектури.

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації

Відгук наукового керівника на дисертаційну роботу

Дисертація

Протокол створення та перевірки кваліфікованого та удосконаленого електронного підпису