![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-26_22-25-39.jpg)
Кафедра АТП вітає бакалаврів спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» з успішним захистом
24 Червня, 2024
Кафедра АТП щиро вітає бакалаврів із захистом атестаційних випускних робіт за спеціальністю 151 АКІТ.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-26_22-25-09-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-26_22-25-17-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-26_22-23-55-768x1024.jpg)
З 19 по 21 червня 2024 року на кафедрі автоматизації технологічних процесів відбувся захист атестаційних випускних робіт студентів на здобуття освітнього рівня “Бакалавр” спеціальності 151 “Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології”.
Студенти представляли свої роботи у формі презентацій та аркушів зі схемними рішеннями – як дистанційно, так і особисто в аудиторії кафедри. Всі здобувачі успішно захистили їх перед атестаційною комісією.
Викладачі та співробітники кафедри щиро вітають студентів-випускників із цією знаменною подією в їх житті та бажають подальшого професійного зростання.
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/1-3-500x380.jpg)
До уваги учасників вступних фахових випробувань!
22 Липня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/1-2-500x380.jpg)
Викладачі кафедри міського господарства взяли участь у Навчальному семінарі для українських освітян “Інтегроване планування розвитку міст в академічних програмах в Німеччині”
7 Травня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_16052024_1-500x380.jpeg)