ДФ 25.192 Будівництво та цивільна інженерія

Структурний підрозділ – відділ докторантури та аспірантури

електронна пошта: phd.knuba@gmail.com

Інформація про захист:

Захист дисертації відбудеться: Дату захисту буде повідомлено додатково

Захист відбудеться за адресою: Київський національний університет будівництва і архітектури, архітектурний факультет.

Голова разової спеціалізованої ради:

МАКСИМ’ЮК Юрій Всеволодович, доктор технічних наук, професор, професора кафедри будівельної механіки Київського національного університет будівництва і архітектури

Рецензенти:

ЮРЧЕНКО Віталіна Віталіївна, доктора технічних наук, професора, професора кафедри металевих і дерев’яних конструкцій Київського національного університету будівництва і архітектури;

ФЕСЕНКО Олег Анатолійович, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій Київського національного університету будівництва і архітектури.

Опоненти:

ОТРОШ Юрій Анатолійович, доктор технічних наук, професор, начальник кафедри пожежної профілактики в населених пунктах Національного університету цивільного захисту;

КОСТИР Наталія Олександрівна, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри комп’ютерних технологій будівництва та реконструкції аеропортів Національного авіаційного університету

Науковий керівник:

БІЛИК Сергій Іванович, д.т.н., проф., Київського національного університету будівництва і архітектури.

Відгук наукового керівника

Висновок про наукову новизну

Дисертація Башинського О.

Протокол створення та перевірки кваліфікованого та удосконаленого електронного підпису