Вперше в Україні!

Шановні абітурієнти!

В  КНУБА оголошується набір на підготовку магістрів за новою унікальною освітньо-професійною програмою «БУДІВНИЦТВО ТА ЕКСПЛУАТАЦІЯ ОБЄКТІВ СПЕЦІАЛЬНОГО ТА ОБОРОННОГО ПРИЗНАЧЕННЯ»  спеціальності 192 – будівництво та цивільна інженерія.

Серед компонентів освітньо-професійної програми:

• Історія військової архітектури, будівництва та фортифікації.
  • Основи проектування та розрахунку об’єктів спеціального (оборонного) призначення та автономних територіальних утворень (кластерів).
  • Маскування об’єктів спеціального (оборонного) призначення.
  • ВІМ-технології життєвого циклу об’єктів спеціального (оборонного) призначення.
  • Технічний нагляд та обстеження при будівництві та експлуатації об’єктів спеціального (оборонного) призначення.
  • Енергозбереження, екологічність та автономність життєдіяльності об’єктів спеціального (оборонного) призначення.

та багато інших оригінальних та практично затребуваних дисциплін.

Батьківщина має нагальну потребу в фахівцях для проектування і будівництва об’єктів ОПК, військових містечок, об’єктів критичної інфраструктури, виробництва конструкцій капітальних спеціальних споруд тощо, а також у спеціалістах з експлуатації відповідних об’єктів.

Університет максимально сприятиме Вашому працевлаштуванню. Потенційними роботодавцями для Вас є партнери університету – Мінветеранів та Мінрегіон України, архітектурно-будівельні служби силових структур – Міністерства оборони, МВС, Національної гвардії, Держприкордонслужби, ДСНС, СБУ.

Консультації щодо умов вступу можна отримати за телефонами:

Або через електронну пошту:

ser_mihal@knuba.edu.ua

ploskyivo@ukr.net