ДФ 28.073 Менеджмент

Структурний підрозділ – відділ докторантури та аспірантури

електронна пошта: phd.knuba@gmail.com

Інформація про захист:

Захист дисертації відбудеться: Дату захисту буде повідомлено додатково

Захист відбудеться за адресою: Київський національний університет будівництва і архітектури.

Голова разової спеціалізованої ради:

ПОКОЛЕНКО Вадим Олегович, доктор економічних наук, професор, професора кафедри менеджменту в будівництві Київського національного університет будівництва і архітектури.

Рецензенти:

ВЕРЕНИЧ Олена Володимирівна, доктора технічних наук, професора, професора кафедри управління проектами Київського національного університету будівництва і архітектури;

БОЙКО Євгенія Григорівна, кандидата технічних наук, доцент кафедри управління проектами Київського національного університету будівництва і архітектури.

Опоненти:

СУХОНОС Марія Костянтинівна, доктор технічних наук, професор, проректор з наукової роботи Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова;

БАРАБАШ Марія Сергіївна, доктора технічних наук, професор, професор кафедри комп’ютерних технологій будівництва та реконструкції аеропортів Національного авіаційного університету.

Науковий керівник:  БУШУЄВ Сергій Дмитрович, доктор технічних наук, професор.

Висновок про наукову новизну

Відгук наукового керівника