Новини,  НОВИНИ КНУБА

КНУБА – у ТОП-100 глобального рейтингу світової архітектури INSPSRELI 2022-2023

Київський національний університет будівництва і архітектури увійшов до ТОП-100 із 1320 ВНЗ у глобальному рейтингу світової архітектури і цивільного будівництва INSPSRELI 2022-2023. КНУБА – на 25 місці. Наш університет увійшов до ТОП-100 рейтингу світової архітектури! Це обумовлено успіхом наших студентів на Всесвітньому студентському архітектурному конкурсі INSPSRELI AWARDS. Це Діана Кравчук з роботою «Методи та прийоми формування  архітектурного середовища  терміналів аеропорту Гостомель», Єлизавета Азарова з проектом «Музичний зал», ідея якого – заповнити дефіцит музичних театрів на лівому березі Києва, та Анна Афанасьєва з проектом термінала в місті Гостомель. Бажаємо нашим студентам нових, ще більш вдалих проектів, а університету – ще вищих показників у глобальному рейтингу світової архітектури.

Цей конкурс підтримує студентів незалежно від їхнього економічного, етнічного і соціального походження. Рейтинг INSPSRELI зокрема відзначає здатність КНУБА стимулювати студентів до участі в конкурсі, що має суттєве значення в підготовці майбутніх фахівців. Окрім участі в конкурсі, оцінювались індивідуальні досягнення на основі студентських проектів.

Інформаційний центр