![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_nerez.jpg)
Зустріч із випускниками Хмельницької ЗОШ №22 ім. О. Ольжича
Де і як отримати відповіді на запитання, що турбують вступників перед досить важливим вибором у їхньому житті, вибір майбутньої професії та спеціальності? З таким питанням стикаються випускники навчальних закладів щороку. Допомогти дати відповідь можуть зустрічі випускників шкіл з представниками університетів. Такі зустрічі проводить будівельно-технологічний факультет зі своїми майбутніми студентами в випускних класах. Викладач кафедри будівельних матеріалів Лариса Терещенко заохочує студентів ТБКВМ проводити такі зустрічі в школах, які вони нещодавно закінчили.
Нерез Єлизавета, студентка групи ТБКВМ-22-2, провела профорієнтаційну зустріч із випускниками Хмельницької ЗОШ 22 ім. О. Ольжича. Майбутні абітурієнти мали можливість почути про навчальні програми університету, досвід студентського життя та переваги спеціальностей, котрі можна здобути в нашому університеті.
Лариса Терещенко, викладач
Вам також може сподобатись
![Круглий стіл «Модернізація освітньо-професійних програм» 2020](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/jVVV_26122022_2_1-500x380.jpg)
Круглий стіл «Модернізація освітньо-професійних програм» 2020
26 Грудня, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/630_360_1457959943-8488-500x360.jpg)
V Міжнародна науково-практична конференція “Енергоощадні машини і технології”
5 Лютого, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/2024_rregystraczyya-png-500x380.png)