![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-05_14-44-56.jpg)
Всесвітній день довкілля вважається однією з найважливіших подій екологічного календаря.
15 грудня 1972 р. Генеральна Асамблея ООН проголосила 5 червня Всесвітнім днем навколишнього середовища (день еколога), який буде проводитись з метою поглиблення суспільного усвідомлення необхідності зберігати й покращувати довкілля. Вибір цієї дати обґрунтовано тим, що саме в цей день відкрилася Конференція ООН із проблем навколишнього середовища, за результатами якої створено Програму ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП).
Святкування цього Дня розраховане на те, щоб привнести людський фактор у питання охорони навколишнього середовища, дати народам світу можливість активно сприяти стійкому й справедливому розвитку, сприяти розумінню того, що основною рушійною силою зміни підходів до природоохоронних питань є громади. А також роз’яснити корисність партнерських відносин, щоб у всіх країн і народів було більше безпечне і безбітне майбутнє.
Цього року Будинок природи провів захід до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, а разом з тим Дня еколога. Під час заходу студенти 1 курсу спеціальності 101 «Екологія» та 183 «технології захисту навколишнього середовища» мали можливість послухати лекцію про розвиток сучасної екологічної просвіти, онайомитись з виставкою сучасного мистецтва про клімат від столичних мисткинь.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-05_14-44-57-1024x771.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-05_14-44-58-771x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-05_14-45-25-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-05_14-45-26-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-05_14-45-27-768x1024.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/поранений-Шевченко-1-500x380.jpg)
Тарас Шевченко і сучасність. Вшановуємо, вклоняємося, пам’ятаємо…
9 Березня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/baner-zbory-arh-sajt-knuba-2-500x380.jpg)
Вступникам Архітектурного факультету КНУБА!
21 Липня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Фото-1.png)