![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220921_110747-1140x641.jpg)
У КНУБА відзначили Міжнародний день студентського спорту
Щороку 20 вересня відзначається Міжнародний день студентського спорту. Цей день покликаний привернути увагу та підвищити значення здорового способу життя, сприяти його розвитку та популяризації. В рамках святкування в нашому університеті студенти та викладачі взяли участь у Олімпійській руханці, конкурсі на «Кубок ректора» з розв’язування шахових композицій, проведені естафет “Студентський спорт заради здорової нації”
Здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність є запорукою процвітання держави. Спорт у житті кожної людини відіграє важливу роль і сьогодні здорова, спортивно загартована молодь – це майбутнє нашої держави. Відзначаючи цей день та проводячи спортивні заходи безумовно хотілось би подякувати нашим Збройним Силам, які боронять нашу Україну від ворога.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220921_111939-1024x576.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220921_112214-1024x576.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220921_124434-1024x576.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220921_130609-1024x576.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220921_131002-1024x576.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220921_131401-1024x576.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220921_152111_578-485x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220921_152119_864-485x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220921_152132_754-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220921_152139_835-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220921_152107_700-1-1024x485.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/0-02-05-cd39035aec0c847cc98d10cf8bad37d8ad2509e37791d0c893c5c53139ec8a78_c476080ff0d8e96f-500x380.jpg)
Викладачі та студенти БТФ – учасники XIV конференції покриттів
3 Березня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/sertyfikat_11-1-500x380.png)
Студентка 4 курсу спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища» Берловська Катерина Іванівна та ст.викладач кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці Савченко Антоніна Михайлівна взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Наука, освіта, технології та суспільство: проблеми та перспективи»
3 Листопада, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/golovne-foto-500x380.jpg)