![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/zobrazhennya_viber_2024-06-03_12-55-49-220-1140x855.jpg)
Пішла з життя провідний інженер кафедри водопостачання та водовідведення Хоружа Олена Миколаївна (1966 – 2024)
4 Червня, 2024
2 червня в 19-40 перестало битись серце чудової людини, високо інтелектуального спеціаліста провідного інженера кафедри водопостачання та водовідведення Хоружої Олени Миколаївни. На протязі свого життя за яку б роботу вона не бралась, завжди відносилась з великою відповідальністю.
У вищих навчальних закладах почала працювати в 2002 році на посаді помічника ректора Одеської академії будівництва та архітектури. З 2009 року працювала асистентом кафедри металевих та дерев’яних конструкцій, а з 2010 по 2015 рік Вченим секретарем ОДАБА. З 2015 по 2017 рік – керівником редакційно-видавничого відділу.
Після переїзду до Києва в 2017 році спочатку працювала фахівцем відділу моніторингу КНУБА, а після переходу на кафедру Водопостачання та водовідведення – провідним інженером. Допомагала пройти сертифікацію лабораторії “Води” нашої кафедри. З початком війни залишилась єдиним інженером на кафедрі і за 2 роки підготувала висококваліфікований інженерно-технічний персонал. На кафедрі відповідала за дипломне проектування та навчально-методичну роботу.
Кафедра Водопостачання та водовідведення глибоко сумує та співчуває рідним та близьким з приводу передчасної смерті Олени Миколаївни. Вона завжди залишиться в наших серцях.
Світла пам’ять і Царство Небесне!
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/445014210_4300173270121225_4643460153760258583_n-576x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-05-30_14-30-59-75x75.jpg)
Найсвіжіше
Київський міський Будинок природи
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/jvv_17112023_1-500x380.jpg)
Вітаємо Студентів ФІСЕ!
21 Листопада, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/studentka-btf-tyshhenko-dasha_2-500x380.jpg)
Профорієнтаційна робота БТФ (СЗОШ №166)
19 Квітня, 2023![Завідуючий кафедри ТГПіВ Предун Костянтин Миронович отримав вчене звання Професора!](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/JVV_07022023_2_1-500x380.png)