Новини,  НОВИНИ КНУБА

Міні-фільм про навчання першокурсників на кафедрі ОААП КНУБА

Кафедра основ архітектури Київського національного університету будівництва і архітектури підготувала відео розповідь про свій підхід до процесу навчання. Річ у тому, що навчання архітектурному проектуванню на першому курсі кафедри Основ архітектури та архітектурного проєктування відбувається у творчій та невимушеній обстановці. Студенти опановують академічну архітектурну графіку: креслення фасадів у монохромній та кольоровій техніках.

Завідувач кафедри Народний архітектор України, професор Олег Слєпцов та колектив кафедри зберегли та розвивають традиційну підготовку першокурсників, які вивчають історичну архітектуру, відтворюючи її фасади та перспективні зображення.

Для організації навчання архітектурному проектуванню першокурсників на кафедрі було спеціально обладнано аудиторію класичної архітектури № 102, де розміщено наочні гіпсові класичні форми та зразки архітектурних креслень студентів кафедри, що демонструють прийоми академічної графіки.

Дивитись міні-фільм «Мрії збуваються»:

Гліб Ушаков, доцент кафедри ОААП