![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_5075-1140x643.jpeg)
Профорієнтаційна екскурсія будівельним факультетом
Профорієнтаційна екскурсія, яка відбулася 30 травня 2024 року, зібрала на будівельному факультеті майбутніх наших вступників. Заступник декана Максим Горбач, викладачі провідних та випускових кафедр факультету: будівельної механіки; теоретичної механіки; будівельних технологій; економічної теорії, обліку і оподаткування; економіки будівництва та менеджменту в будівництві зустріли абітурієнтів та їх батьків в аудиторії 119 головного корпусу.
Під час дружньої зустрічі майбутні вступники та їхні батьки ставили ряд актуальних запитань: правила вступу наступного року, мова викладання, формат навчання, організація безпеки під час навчання, мобільність та можливість навчання за кордоном, проходження практики, наявність і стан гуртожитків, студентське життя, тощо. Представники факультету дали змістовні і розгорнуті відповіді на кожне запитання.
Заступник декана будівельного факультету Горбач Максим
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_5077-1024x576.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_5076-1024x578.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_7961-75x75.jpg)
День донора в КНУБА
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/iyun-75x75.jpg)
Червень у КНУБА
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/изображение_viber_2022-12-26_09-05-41-284-2.jpg)
Пам’ятаємо
26 Грудня, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_9266-1-500x380.jpg)
КНУБА – для тих, хто вірить у себе
31 Жовтня, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/353442382_229722889826315_5699607190880887207_n-1-500x380.jpg)