![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/a536ba9887a82a0668195a8e401a8884.jpg)
Вітаємо
30 травня святкує 75 річний ювілей професор Олександр Кащенко, декан архітектурного факультету КНУБА!
Вітаємо з Днем народження! Приміть найщиріші привітання від колективу університету. Як професіонал своєї справи, поважний науковець і талановитий педагог, людина невпинного життєвого оптимізму, ви виховуєте молоде покоління архітекторів, реалізуючи креативні напрацювання. Радіємо Вашим здобуткам та досягненням, цінуємо надійність та дружні стосунки в колективі. Ваша відповідальність, працелюбність та відданість улюбленій справі, мудрість і оптимізм викликають велику повагу у колег і студентів.
Бажаємо Вам плідної праці, нових наукових звершень та добрих справ. Хай Вас надихають рідні люди, підтримують колеги, оминають негаразди. Нехай Ваші старання будуть виправдані вдячністю Ваших учнів!
Ректорат КНУБА
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_7961-75x75.jpg)
День донора в КНУБА
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2022-08-30_09-02-48-800x510-1-1-500x380.jpg)
КНУБА прийняли до Європейської асоціації університетів
13 Лютого, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/golovne-foto-5-500x380.jpeg)
Профорієнтаційна зустріч
26 Березня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/screenshot_1-4-500x380.png)