Новини,  НОВИНИ КНУБА

Результати проведення V Міжнародної науково-практичної конференції  «Енергоощадні машини і технології»

22-24 травня 2024 року в Київському університеті будівництва і архітектури пройшла V Міжнародна  науково-практична конференція «Енергоощадні машини і технології», присвячена 60-річчю від дня заснування факультету автоматизації і інформаційних технологій. Конференцію відкрив ректор університету, професор Петро Куліков. Привітавши всіх присутніх, він відзначив високий рівень організації конференції, участь провідних ВНЗ України та зарубіжних організацій, а також актуальність тематики конференції, спрямованої на відбудову інфраструктури України. Ректор побажав присутнім плідної та успішної роботи.

Надалі конференцію вів професор КНУБА Іван Назаренко. Всього на конференції працювало 7 секцій, було представлено понад 120 доповідей. Активну участь взяли не тільки доктори й кандидати наук, а й аспіранти, магістри та студенти. Були розкриті наукові досягнення галузевих шкіл КНУБА, ОДАБА, ПДАБА, технічних та політехнічних ВНЗ Києва, Вінниці, Львова, Полтави, Вроцлава, а також провідних галузевих науково-дослідних інститутів та громадських організацій: НДІБК, НДІБВ, Академії будівництва України, Будівельної Палати України, Української ради інженерів будівельників та інших. Після обговорення прийняте рішення, в основу якого покладена пропозиція створити спільну групу науковців та виробничників для розробки програми активних дій  впровадження новітніх технологій відбудови інфраструктури України.

Доц. Микола Клименко