![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/2-10.jpg)
Профорієнтаційна зустріч кафедри будівельної механіки
23 травня відбулась профорієнтаційна онлайн-зустріч викладачів кафедри будівельної механіки та здобувачів освіти Ріпкинського ліцею Ріпкинської селищної ради. Під час заходу майбутні абітурієнти дізнались про освітньо-професійні програми, за якими університет надає можливість отримати вищу освіту. Викладачі кафедри будівельної механіки акцентували увагу на: перспективах працевлаштування після закінчення навчання, зручному плануванні студмістечка університету, наявності сучасного спорткомплексу та гуртожитків. Також відповіли на запитання, які виникали в здобувачів освіти під час проведення заходу.
Кафедра будівельної механіки висловлює подяку здобувачам освіти за активну участь в заході та керівництву і співробітникам ліцею за організацію зустрічі.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/3-9-1024x531.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/1-10-1024x548.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/user_photo_2087-500x380.jpg)
Фундатори та видатні педагоги КБІ-КІБІ-КНУБА
30 Вересня, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/1-3.jpeg)
Стартап-школа КНУБА відкриває новий семестр
20 Лютого, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/foto-5-500x380.jpg)