![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_28042024_1-1140x855.jpg)
Студенти ФІСЕ в Данії
З 29.04.24 по 03.05.24. відбулася навчальна поїздка до Данії, що складалась з 5 послідовних робочих днів, насичених змістом. 13 студентів з України взяли участь у навчальній поїздці, серед яких були студенти КНУБА факультету ФІСЕ: Закревська Анастасія, Сафронова Яна, Білоус Вікторія (ТВ-20), Барилюк Дмитро (ТЕ-20), включаючи відповідальних осіб з України, серед яких був декан факультету ФІСЕ Приймак Олександр Вікторович. Співробітники DEA UDEPP сприяли навчальній поїздці разом із відповідними доповідачами та візитами на місця. Міністерство інфраструктури співпрацює з Датським енергетичним агентством (DEA) щодо проведення Graduate Talent Program для українських студентів у сфері енергоефективності. Програма енергетичного партнерства між Україною та Данією (UDEPP) під егідою DEA забезпечує розвиток потенціалу персоналу шляхом адаптації програми для вищих навчальних закладів. В результаті поїздки студенти (і не тільки) дізнались багато цікавого та отримали корисну інформацію про енергоефективність та вкінці здали екзамен у вигляді презентації зі своїми думками та пропозиціями щодо поліпшення становища в Україні.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_28042024_3-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_28042024_2-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_28042024_4-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_28042024_8-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_28042024_10-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_28042024_6-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_28042024_9-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_28042024_5-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-22_12-12-27-75x75.jpg)
23 травня - "Битва факультетів"
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/каф-ДАС-тв-конкурс-23-2.jpg)
До уваги абітурієнтів Архітектурного факультету!
6 Лютого, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/383917805-500x380.jpg)
21 листопада – День гідності та свободи
21 Листопада, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/1-2-500x380.jpg)