![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_18052024_12-1140x1520.jpeg)
ФІСЕ взяли участь у Дні відкритих дверей КНУБА
18 травня 2024 року представники випускових кафедр та студрада факультету інженерних систем та екології прийняли участь у проведені Дня відкритих дверей КНУБА. Це традиційний захід під час якого абітурієнти мають змогу познайомитись з факультетами, отримати необхідну інформацію про спеціальності та освітні програми за якими здійснюється підготовка, а головне дізнатися про умови вступу до КНУБА.
У рамках Дня відкритих дверей відбулися зустрічі абітурієнтів і їх батьків з керівництвом університету, студентами та представниками факультетів та представниками Ради студентського самоврядування. Майбутні абітурієнти мали можливість відвідати факультет, який вони попередньо обрали, познайомитися з його викладачами і студентами, та переконатися в своєму виборі.
Дякуємо організаторам заходу, відвідувачам, батькам та нашим ЗСУ!
Слава Україні!
Наталія Чепурна
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_18052024_3.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_18052024_5.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_18052024_4.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_18052024_6.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_18052024_7.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_18052024_8.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_18052024_9.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_18052024_13.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_18052024_11-461x1024.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_18052024_14.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_18052024_10.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_18052024_12-768x1024.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_18052024_2.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_20052024_1-75x75.jpg)
ФІСЕ на Форумі роботодавців
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_28042024_1-75x75.jpg)
Студенти ФІСЕ в Данії
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/yzobrazhenye_viber_2023-10-18_14-56-47-570-500x380.jpg)
Працівники бібліотеки КНУБА разом з викладачами кафедри ТЗНСтаОП Федоренко С.В. та Березницькою Ю.О. провели ознайомчу екскурсію читальною залою та бібліотекою для студентів першого курсу спеціальностей 101 “Екологія” та 183 “Технології захисту навколишнього середовища”.
19 Жовтня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/07/i75_articleimage_23675-2-500x380.jpg)
Запрошуємо вступників на онлайн-зустріч «Як стати студентом КНУБА»
16 Липня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/baner-2-j-var-30-11-23-sajt-knuba-500x380.png)