НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ ВИПУСКНИХ РОБІТ НА ЗДОБУТТЯ ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ “МАГІСТР” 2024 НА КАФЕДРІ АПЦБС

21 травня 2024 р. розпочався захист кваліфікаційних випускних робіт на здобуття освітнього ступеня “Магістр” на кафедрі АПЦБС. Представлені роботи виконані на високому професійному рівні. В сучасних реаліях та потребах громадськості студентами було обрано нагально важливі теми дипломів, серед них такі як:
“Принципи архітектурно-планувальної організації пансіонатів для людей похилого віку (на прикладі м.Київ) студентка Іщик О.О. керівники доц.Приймак В.В., ст. викл. Здетоветцька Н.О., ас. Грінченко.
“Принципи архітектурно-планувальної організації реабілітаційних центрів для військових (на прикладі м. Житомир)” студент Конецул Б.С. керівники доц. Король В.П., доц.Кащенко Т.О., ст.викл.Селиванов О.І.
“Принцип архітектурно-планувальної організації центрів реабілітації для ветеранів (на прикладі м. Києва)” студентка Пушкарева А.А. викладачі доц.Приймак В.В., ст. викл. Здетоветцька Н.О., ас. Грінченко.
“Принципи архітектурно-планувальної організації футбольних стадіонів (на прикладі м. Житомир)” студентка Можаровська М.С. викладачі доц.Дивак В.І., доц.Омельяненко М.В.

Під час захисту студент Конецул Б.С. та керівник  доц.Кащенко Т.О.,

Студентка Пушкарева А.А. під час захисту.

“Принципи архітектурно-планувальної організації футбольних стадіонів (на прикладі м. Житомир)” студентка Можаровська М.С. викладачі проф. Дивак В.І., доц.Омельяненко М.В.

Викладачі кафедри АПЦБС Зенькович Н.Г.. Гринченко Т.І., методист Кириленко О.М.,  доцент кафедри архітектурних конструкцій Козак Н.Ф.

Вітаємо молодих архітекторів  з отриманням освітнього ступеня “Магістр”
А кафедра АПЦБС продовжує  захисти дипломних проєктів  далі.

доц.кафедри АПЦБС Єжова О.І.