Новини,  НОВИНИ КНУБА

Матеріали конференції опубліковані в IEEE Xplore (Scopus)

На виконання Меморандуму між КНУБА та Університетом Джихан Сулейманія (Ірак), за результатами проведеної Міжнародної науково-практичної конференції “Новітні технологічні тенденції інтелектуальної індустрії та Інтернету речей” відібрані статті були опубліковані в виданні, яке індексується в Scopus. Організували проведення конференції, відбір статей, рецензування та публікацію в IEEE Xplore завідувач кафедри кібербезпеки та комп’ютерної інженерії, професор Юрій Хлапонін та професор кафедри Намір Касім. Їхня робота з’явилася у «Праці 35-ї конференції Асоціації відкритих інновацій FRUCT», ISBN: 978-952-65246-1-0.  Співавторами статей є науковці Іраку, Польші та України, в т.ч. КНУБА.

Повні статті подаються для включення до IEEE Xplore, за умови відповідності вимогам обсягу та якості IEEE Xplore, і індексуються Scopus, Web of Science, ACM, DBLP (включено до списку ВАК) та Google Scholar. Крім того, випуск повних статей індексується в Scimago Journal Rank, AMiner та CORE. Роботи в процесі виконання та короткі статті доступні для безкоштовного завантаження з каталогу FRUCT, Zenodo та DOAJ, хоча їх індексація обмежена.

Процес відбору та підготовки матеріалів FRUCT (ISSN 2305-7254) відповідає офіційним вимогам журналів IEEE.

Триває набір статей в черговий випуск. Дедлайн 22.05.24. Звертайтесь.

Проф. Юрій Хлапонін