![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_4969-1140x855.jpeg)
Профорієнтаційна екскурсія будівельним факультетом
Профорієнтаційна екскурсія, яка відбулася 16 травня 2024 року, зібрала на будівельному факультеті майбутніх наших вступників. Заступник декана Максим Горбач, викладачі провідних та випускових кафедр факультету: будівельної механіки; теоретичної механіки; будівельних технологій; економічної теорії, обліку і оподаткування; економіки будівництва та менеджменту в будівництві зустріли абітурієнтів та їх батьків в аудиторії 119 головного корпусу.
Під час дружньої зустрічі майбутні вступники та їхні батьки ставили ряд актуальних запитань: правила вступу наступного року, мова викладання, формат навчання, організація безпеки під час навчання, мобільність та можливість навчання за кордоном, проходження практики, наявність і стан гуртожитків, студентське життя, тощо. Представники факультету дали змістовні і розгорнуті відповіді на кожне запитання.
Заступник декана будівельного факультету Горбач Максим
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/mg_3213-75x75.jpg)
У КНУБА розпочав роботу Форум роботодавців
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-14_17-10-10-1-500x380.jpg)
У Києві 13-14 квітня відбулася II Міжнародна науково-практична конференція “Зелене будівництво” (“Green Construction”)
21 Квітня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/yzobrazhenye_viber_2023-10-26_15-50-00-263-500x380.jpg)
Форум роботодавців, що пройшов в КНУБА 26 жовтня 2023 року викликав велику зацікавленість з боку студентів нашого університету. У заході взяли участь викладачі та студенти кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці.
27 Жовтня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/bez-nazvanyya-3.jpg)