Новини,  НОВИНИ КНУБА

Зустріч SJS Academy зі студентами БТФ

13 травня  на Будівельно-технологічному факультеті відбулась зустріч студентів 3, 4 курсів спеціальності технологія будівельних конструкцій, виробів і матеріалів  з представниками SJS Academy. Представники команди компанії SJS Academy розповіли про сучасні ВІМ технології в електромережах, про перспективи для сучасної молоді проявити свої амбіції в ВІМ/VDC, приєднатись до молодої, прогресивної команди.

На сьогодні ВІМ технології займають провідне місце в сучасних технологіях. Також представники команди запросили студентів доєднатися до проходження безкоштовних курсів Revit, з перспективною після їх закінчення, залишитися в компанії. Особливо приємно було, що одним з керівників і викладачів SJS Academy є випускник БТФ Стас Скарлат.

Оксана Бердник, заступник декана з виховної роботи БТФ