Гуртожиток №2

Адреса :вул. Волинська 11/14

Телефон: (044) 245-77-81.

Адміністрація гуртожитку:

Зав. Гурт: Білокінь Ірина Олександрівна.

Інформація по гуртожитку:

Кількість поверхів:  4 поверхи.

Житлова система : коридорна система.

Кількість кімнат: 119 кімнат.

Кімнати: на 2, 3 та 4 особи.

Загальна кількість місць: 325 місць.

Гуртожиток № 2 розташований  на території Солом’янського району за адресою: м. Київ, вул. Волинська   11/14.

Гуртожиток № 2 розміщений у типовій  чотирьох поверховій  будівлі коридорного  типу, розрахований на 119 кімнат. По плануванню гуртожиток має у складі наступні приміщення: житлові кімнати, ізолятор, кухні, душові, сан.вузли, умивальні, комору для зберігання особистих речей. Зберігання особистих речей в камері схову на безоплатній основі. Побутові приміщення для проживаючих розміщені у кожному поверсі. Кухні обладнані 2 вмивальними раковинами, 2 газовими плитами,столами. Душові знаходяться на першому поверсі.

На першому поверсі гуртожитку розміщені адміністративні приміщення, пральня (встановлено 2 пральні машини (згідно договору оренди – принцип самообслуговування ). Гуртожиток № 2 має централізовані мережі водопостачання, водовідведення, опалення, гаряче водопостачання.

Гуртожиток №2 закривається по магнітному замку , вхід до гуртожитку по магнітному ключу, який видається студентам при поселенні в гуртожиток.

Також у гуртожитку  є кімната для занять, ізолятор, спортзал ,  укриття цивільного захисту у якому ще можна пограти в теніс, подивитись кіно .

На посту вахтера обладнана централізована кнопка «Виклик служби охорони»,  яка допомагає у разі випадків непередбачених обставин.

В гуртожитку проживають:

БУДІВЕЛЬНО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ:

Спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Спеціалізація, освітня програма: Товарознавство і комерційна діяльність

Товарознавство і комерційна логістика

Товарознавство і організація зовнішньої торгівлі

Товарознавство і експертиза в митній справі

Організація оптової і роздрібної торгівлі*

Спеціальність  161 Хімічні технології та інженерія

Спеціалізація, освітня програма: Комп’ютерне моделювання в технології композиційних будівельних матеріалів;

Нанотехнології оздоблювальних та захисних матеріалів;

Новітні технології та дизайн сучасних стінових та оздоблювальних матеріалів

Спеціальність 192 «Будівництво та цивільна інженерія»

Спеціалізація, освітня програма: Технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів.