Новини,  НОВИНИ КНУБА

Профорієнтаційна робота кафедри ЗБК

У рамках профорієнтаційної роботи та популяризації будівельної галузі Фесенко Олег Анатолійович, доцент кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій КНУБА 6 травня 2024 року відвідав Білоцерківський ліцей – гімназію №12 Білоцерківської міської ради Київської області.

Олег Фесенко виступив перед учнями одинадцятих класів, поспілкувався з директором ліцею Олексієм Панасовичем Вітюком і його заступниками з навчально-виховної роботи.

Під час зустрічі  майбутнім абітурієнтам надали інформацію щодо  переліку факультетів, спеціальностей та освітніх програм КНУБА, а також  умови вступу до університету.

На зустрічі було зазначено, що вибір фаху будівельника – це крок у мирне майбутнє. Крок до отримання творчої  та перспективної спеціальності, яка потребує високих компетенцій. Наявність вищої технічної освіти є відмінною стартовою сходинкою для подальшого кар’єрного зростання,  як у практичній сфері, так і в науковій.

Віра Колякова, вчений секретар кафедри ЗБК