Новини,  НОВИНИ КНУБА

Пам’ятаємо

2 травня 2024 року на 84 році життя помер завідувач кафедри вищої математики (1994-2021) професор Валерій Кузмич Чибіряков.

Валерій Кузьмич був видатним вченим, майстерним педагогом, талановитою та чудовою людиною, його праця залишиться в серцях тих, кого він навчав та вплинув на їхнє життя. Він присвятив університету 58 років, працював на кафедрі будівельної механіки з 1963 р., професором кафедри будівельної механіки (1990 – 1994), завідувачем кафедри вищої математики (1994 –  2021). Виховав не одне покоління студентів та науковців. Його смерть – велика втрата не лише для академічної спільноти, а й для всієї науки. Нехай його спадок живе в роботі тих, хто продовжує його дослідження та навчальну діяльність.

Колектив КНУБА глибоко сумує з приводу непоправної втрати та висловлює щирі співчуття родині, друзям, колегам та учням Валерія Кузьмича.

Вічна пам’ять!

Ректорат КНУБА