![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/1-16.jpg)
УЧАСТЬ У ФОРУМІ «БЕЗПЕКА ПРАЦІ — 2024»
26 квітня 2024 року доцентка кафедри «Технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці» Тетяна Негрій прийняла участь у онлайн-форумі «БЕЗПЕКА ПРАЦІ — 2024», який проводився зі спеціалістами різних підприємств країни проєктом «Охорона праці і пожежна безпека» та був присвячений Всесвітньому дню охорони праці.
Темами форуму та обговорення були: Ефективна комунікація керівника та фахівця з безпеки праці: найдієвіші стратегії залучення до заходів з безпеки праці у 2024 році; Безпека в цифровій ері: оптимізація процесів через Електронний Документообіг; Питання гуманітарного розмінування територій: нові небезпеки, які доводиться долати підприємствам; Організація безпечної роботи в умовах війни: аналіз актуальних проблем і нововведень; Як побудувати систему управління охороною праці; Аналіз трудового законодавства: останні важливі нововведення та зміни; Мінімальні вимоги до готовності реагування на інфекційні спалахи; «Українська броня» – засоби індивідуального захисту для потреб працівників в умовах ворожих загроз
В сучасних умовах потрібно розуміти, як захистити працівників від різноманітних небезпек, надати фахівцям стабільність та впевненість у завтрашньому дні. Тому потрібно вивчати та максимально задіювати всі можливі інструменти для оптимізації роботи й обмінюватися цінним досвідом.
Автор: доцентка каф. ТЗНС та ОП Тетяна Негрій.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/2-10-1024x661.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/3-10-1024x576.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/4-10-1024x664.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/5-10-1024x576.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/o8y3904-75x75.jpg)
У парку КНУБА висадили дерева
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/fv5-500x380.jpg)
Нова лабораторна установка на кафедрі водопостачання та водовідведення КНУБА
2 Лютого, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220919_105830_370-500x380.jpg)
Вшанування пам’яті Єлизавети II
19 Вересня, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/r4j-500x380.jpg)