![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/jvv_25042024-1.jpg)
Результати моніторингу стейкголдерів
Українські представники консорціуму The Bridge в рамках реалізації Програми міжнародної співпраці Європейського Союзу ERASMUS проєкту «The BRIDGE» («Bridging the gap between university and industry: Master Curricular Supporting the Development of Green Jobs and Digital Skills in the Ukrainian Building Sector» /«Інноваційна магістерська навчальна програма, що підтримує розвиток зелених робочих місць і цифрових навичок в українському будівельному секторі») провели опитування різних цільових груп, метою якого є розробка інноваційних освітніх програм та їх компонентів для підготовки магістрів в галузі BIM технологій. Результати моніторингу дозволять підвищити якість освітніх послуг та врахувати потреби працедавців для підготовки конкуренто спроможних на ринку праці фахівців.
Проєкт співфінансується Європейським Союзом, проте висловлені в результатах опитування погляди та думки належать лише авторам цього проєкту та учасникам опитування і не обов’язково відображають погляди Європейського Союзу чи Європейського виконавчого агентства з питань освіти та культури. Ні Європейський Союз, ні грантодавець не можуть нести за них відповідальність.
Результати опитування можна знайти за посиланням:
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_20240418_135957-500x380.jpg)
Студенти КНУБА зустрілись з представниками військової кафедри КНЕУ
22 Квітня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/golov-500x380.jpg)
Профорієнтаційна екскурсія на факультеті автоматизації і інформаційних технологій
17 Листопада, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/index-1.jpg)