Вітаємо Петруньок Тетяну Броніславівну з отриманням Подяки від Міністерства освіти та науки України!
Колектив кафедри фізики щиро вітає доцента кафедри Петруньок Тетяну Броніславівну з отриманням Подяки Міністерства науки і освіти України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність.
Бажаємо й надалі Тетяні Броніславівні натхнення, творчих злетів, успіхів у подальшій роботі!
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_vruchennya_mon-2-788x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_podyaka_mon-1-711x1024.jpg)
Доцент кафедри фізики Олександр ГРИГОРЧУК
повернутись на головну сторінку кафедри