Спеціальність 144 “Теплоенергетика”

Спеціальність

144 Теплоенергетика

Освітня програма

“Енергетичний менеджмент, енергоефективні муніципальні та промислові теплові технології”

Освітній ступінь

Магістр

Порядок вступу у 2024 році

Вартість навчання

• Денна: 17100 грн
  • Заочна: 11000 грн
* Вартість вказана за семестр навчання за контрактом в 2023/2024 навчального року

Короткий опис програми

Якісна освіта світових стандартів із забезпеченням фундаментальних та прикладних знань для виконання професійних завдань та функціональних обов’язків у теплоенергетичній та суміжних галузях. Забезпечення умов формування, розвитку і отримання програмних компетентностей та результатів навчання для подальшого самовдосконалення, професійної виробничої та наукової діяльності.

Переваги програми

• Студентоцентроване навчання на основі моделі якісної взаємодії зовнішних і внутрішніх стейкхолдерів для формування самодостатнього професіонала, конкурентоспроможного на глобальному ринку праці.
  • Професорсько-викладацький склад з високою публікативною науково-методичною активністю та навичками професійної інженерно-технічної діяльності.
  • Матеріально-технічне забезпечення основане на експериментально-лабораторному тепло генеруючому та тепло технологічному обладнанні, яке оновлюється із появленням новітніх зразків на ринку.

Можливість навчання та стажування за кордоном

Студент може навчатись (стажуватись) семестр у одному із провідних Європейських університетів на основі програми “семестровий обмін” та отримати одночасно диплом магістра КНУБА і диплом магістра одного і з Європейських університетів, на вибір студента, на основі програми “подвійний диплом”.

Основні дисципліни фахової підготовки

Енергоефективні технології виробництва, транспорту, розподілу і використання теплової енергії, енергетичний менеджмент, управління проєктами, енергетичний аудит, муніципальні та промислові теплові технології,  паропостачання, модернізація теплотехнічних систем, комбіновані тепло технологічні системи з використанням альтернативних та відновлювальних джерел енергії, дозвільні процедури та життєвий цикл проєктно-конструкторської розробки.

Посади, які можуть обіймати випускники

• Інженер-дослідник теплотехнік, інженер-енергетик  з досліджень, проектування, монтажу та експлуатації теплоенергетичних систем.
  • Інженер з проектування, монтажу та експлуатації систем теплохолодопостачання, газопостачання, опалення, вентиляції та кондиціонування повітря.
  • Менеджер-експерт із енергозбереження та енергоефективності.
  • Менеджер-експерт із використання нетрадиційних та
  • відновлювальних джерел енергії.

Установи-партнери

• Інститут технічної теплофізики НАН України
  • Інститут магнетизму НАН і МОН України
  • КП “Київтеплоенерго”
  • ДП “ВАЙЛЛАНТ ГРУПА Україна” (VAILLANT)
  • ТОВ “VIESSMANN”
  • ТОВ “DANFOSS”,
  • ТОВ Холдингова компанія “Енергомонтажвентиляція”
  • ТОВ “Ромстал Україна”
  • ТОВ “ВЕНТ-СЕРВІС”.

• Посилання на сторінку приймальної комісії університету:

• Контактна інформація навчально-наукового інституту архітектури та будівництва:

Адреса:
    м.Київ, проспект Повітряних Сил, 31

pk@knuba.edu.ua Приймальна комісія

knuba@knuba.edu.ua Канцелярія університету

Довідкова телефонів університету: (044) 241-55-80

Приймальна комісія КНУБА:

+38(044)245-46-90,

viber, telegram: +380973321068

• АДРЕСА ДЕКАНАТУ ФАКУЛЬТЕТУ ІНЖЕНЕРНИХ СИСТЕМ ТА ЕКОЛОГІЇ:
    03037, м Київ, проспект Повітряних Сил, 31, каб 166
    Тел. (044) 245-48-44

• АДРЕСА ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ
    vstup.knuba.edu.ua

E-mail: pk@knuba.edu.ua

03037, м. Київ, проспект Повітряних Сил, 31, кімн.122,

моб.: +38 097 332 10 68 (telegram, viber)

тел.: +38(044) 245 46 90;

Телеграм канал Вступ КНУБА 2023 https://t.me/vstup_knuba

З питань навчання на умовах контракту: кім. 217, 225, тел. +38(044) 241-55-20

Admission to study for international students

Phone : +38(044) 241-55-22, +38(044) 245-48-58, Phone/fax: +38(044) 2484901