126 “Інформаційні системи та технології” Управління проектами

126 «Інформаційні системи та технології»

Галузь знань

12 «Інформаційні технології»

Спеціальність

126 «Інформаційні системи та технології»

Освітня програма

«Управління проектами»

Освітній ступінь

Предмети НМТ 2022 року

• Українська мова (0,3)
  • Математика (0,5)
  • Історія України (0,2), Іноземна мова (0,25), Біологія (0,2), Фізика (0,5), Хімія (0,2)

Вартість навчання

• Денна: 9 000 грн.
  • Дистанційна: 7 500 грн.
  • Заочна: 7 000 грн.
* Вартість вказана за семестр навчання за контрактом в 2023/2024 навчального року
  •

При вступі на місця державного замовлення абітурієнт надає мотиваційний лист та результати національного мультипредметного тесту2022-2023 р.р. або сертифікат ЗНО 2020-2021 р.р.

При вступі на навчання за контрактом абітурієнт надає лише мотиваційний лист

Короткий опис програми

Формування та розвиток загальних і професійних компетентностей з інформаційних систем та технологій, що сприяють соціальній стійкості й мобільності випускника на ринку праці; отримання вищої освіти для розробки, впровадження й дослідження інформаційних систем та технологій, розв’язання спеціалізованих практичних задач в сфері управління розробкою, впровадженням інформаційних систем і технологій, здатних здійснювати професійну діяльність, спрямовану на управління ІТ-проєктами з метою прийняття ефективних управлінських рішень на державних і приватних підприємствах на посадах, пов’язаних із упровадженням чи розробкою інформаційних систем та технологій та здатністю бути теамлідами у командах, що забезпечують зміни в організації на основі упровадження підходів дігіталізації.

Переваги програми

Можливість навчання та стажування за кордоном

Участь у програмі …

Основні дисципліни фахової підготовки

Фізичне виховання; Фізика; Математичний аналіз; Дискретна математика; Програмування та алгоритмічні мови; Історія української державності та культури; Вступ до фаху; Ділова іноземна мова; Основи академічного письма; Об’єктно-орієнтоване програмування; Історія філософії та філософської думки; Основи електротехніки та електроніки; Теорія рядів дійсної та комплексної змінної; Теорія алгоритмів; Технології комп’ютерного проектування; Теорія ймовірності; Системне програмування; Теорія управління; Організація баз даних та знань; Крос-платформне програмування; Дослідження операцій; Управління проектами; Управління вимогами до інформаційних систем та технологій в проектах; Проекти реінжинірингу бізнес-процесів підприємств та Agile трансформація; Проекти діджиталізації діяльності організацій; Гнучкі методи та технології управління ІТ-проектами; Політологія; Моделювання нейронних мереж та глибинне навчання; Життєві цикли інформаційних систем, технологій та проектів; Управління комунікаціями в ІТ-проектах; Креативні технології управління проектами; Фахова іноземна мова; Реалізація проектів менеджменту якості засобами інформаційних технологій.

Крім обов′язкових дисциплін програмою передбачено вибіркових блоків обсягом 60 кредитів.

Посади, які можуть обіймати випускники

• Випускники можуть працювати в ІТ-компаніях, підприємствах, банках, страхових компаніях, на підприємствах малого та середнього бізнесу на посадах програмістів, IT-фахівців, менеджерів проектів, бізнесаналітиків, розробників WEB-сайтів;

• Техніки-програмісти;

• Помічники керівників підприємств, установ та організацій;

• Фахівець з інформаційних технологій;

• Фахівець з розробки та тестування програмного забезпечення;

• Фахівець з розроблення комп’ютерних програм;

• Помічник керівника підприємства (установи, організації).

Установи-партнери

• ЗВО України….

• Посилання на сторінку приймальної комісії університету:

Контактна інформація навчально-наукового інституту архітектури та будівництва:

Адреса:
    м.Київ, проспект Повітрофлотський, 31

pk@knuba.edu.ua Приймальна комісія

knuba@knuba.edu.ua Канцелярія університету

Довідкова телефонів університету: (044) 241-55-80

Приймальна комісія КНУБА:

+38(044)245-46-90,

viber, telegram: +380973321068

• ДРЕСА ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ
    vstup.knuba.edu.ua

E-mail: pk@knuba.edu.ua

03037, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31, кімн.122,

моб.: +38 097 332 10 68 (telegram, viber)

тел.: +38(044) 245 46 90;

Телеграм канал Вступ КНУБА 2023 https://t.me/vstup_knuba

З питань навчання на умовах контракту: кім. 217, 225, тел. +38(044) 241-55-20

Admission to study for international students

Phone : +38(044) 241-55-22, +38(044) 245-48-58, Phone/fax: +38(044) 2484901