Наша гордість Вітаємо з перемогою! 2 Квітня, 2024 Пишаємося нашими студентками Лопатіною Єлизаветою та Мамотенко Марією, які вибороли золоту і срібну нагороди в змаганнях Студентської Ліги з чирлідингу в програмі XIX Універсіади Києва в категорії Jazz Dance Solo. Попередня Першість КНУБА з футзалу 2024 виграла команда будівельного факультету Найсвіжіше Запрошуємо на онлайн-зустріч «Як стати студентом КНУБА» Вам також може сподобатись Студенти КНУБА – учасники бізнес-зустрічі експертів ринку бетону та залізобетону 19 Лютого, 2024 Ректор КНУБА зустрівся з завідувачами кафедр будівельного факультету 16 Вересня, 2022 Підписано Меморандум про співпрацю з Національним університетом оборони України 11 Липня, 2023