![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/1.jpg)
Першість КНУБА з футзалу 2024 виграла команда будівельного факультету
У п’ятницю, 29 березня, завершилася Першість КНУБА з футзалу 2024. У фінальному матчі команда будівельного факультету впевнено переграла своїх принципових суперників з факультету ГІСУТ (5:1).
Після матчу призерів змагань нагородили. Нагороди вручали: перший проректор Чернишев Денис Олегович, декан факультету ГІСУТ Нестеренко Олена Вікторівна та голова РСС Джастін-Людвиг Варга.
Індивідуально були відзначені:
Комар Григорій (ПЦБМ-23-БМ) — кращий гравець;
Прут Денис (МАРКс-23) — кращий нападник;
Бруй Дмитро (ФВС-22) — кращий захисник;
Яровий Олександр (ПЦБ-22-3) — кращий воротар.
Також за високі досягнення подяку від Департаменту молоді та спорту КМДА отримали головний тренер збірної Кузнєцов Олексій Михайлович та капітан команди Григорій Комар.
Підсумковий результат турніру:
I місце — БФ;
II місце — ГІСУТ;
III місце — БТФ;
IV місце — ФІСЕ;
V місце — ФУПП;
VI місце — ФАІТ;
VII місце — АРХ.
Вітаємо спортсменів КНУБА і головного тренера збірної та бажаємо нових успіхів.
Інформаційний центр
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/2-futzal-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/3-futzal-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/4jpg-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/5-f4utzalpg-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/6.-futzaljpg-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/7.-futzaljpg-1024x682.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/8.futzaljpg-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/9-futzaljpg-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/10.-futzaljpg-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_19-53-33-75x75.jpg)
Вітаємо з перемогою!
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/437558537_962171949029161_5488149861849956883_n-500x380.jpg)
Студенти, аспіранти та викладачі кафедр міського господарства та міського будівництва ФУПП прийняли участь у роботі IV Всеукраїнської науково-технічної інтернет-конференції «Новітні тенденції розвитку міського будівництва та господарства»
8 Травня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/st1-1-500x380.jpg)
Зустріч першокурсників з роботодавцями.
9 Жовтня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/foto-1-3-500x380.jpg)