![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/1-23.jpg)
Збірна КНУБА з футзалу вийшла у фінальну частину Чемпіонату України!
У четвер, 21 березня, в спорткомплексі Київського національного університету будівництва і архітектури відбувся матч плей-оф Чемпіонату України з футзалу серед ЗВО, в якому зустрічалися збірні КНУБА та Державного університету “Житомирська Політехніка”. Підтримати свою команду прийшло чимало вболівальників, які із захопленням підганяли своїх улюбленців вперед.
Гра з перших хвилин була дуже напруженою і сповненою боротьби. Господарі відкрили рахунок вже у дебюті зустрічі. Навіс Артема Криворучка з лівого флангу на дальню стійку замкнув Руслан Прудкий, пробивши зльоту і поціливши поміж ніг воротарю. Після цього команди обмінялися численними небезпечними моментами, але гравцям бракувало влучності на завершальній стадії. Під завісу першої двадцятихвилинки Андрій Полещук обіграв опонента на правому фланзі і зробив подачу у карний майданчик, яку головою замкнув Криворучко.
Тож, команди пішли на перерву з рахунком 2:0.
На початку другого тайму під час стандарту передачу Руслана Горового на “п’ятачок” замкнув Ілля Педак, про якого геть забули захисники. На 27-ій хвилині після передачі з кута майданчика від Прудкого гарматним пострілом з 15-ти метрів гол забив Сергій Побережний. За чотири хвилини до кінця зустрічі Андрій Панасюк взяв тайм-аут, після якого “політехніки” пішли в активний пресинг біля чужих воріт. “Будівельники” були готові до такого і вибігли у стрімку контр-атаку, яку завершили Прудкий і Криворучко.
За дві хвилини до кінця зустрічі гості замінили воротаря на п’ятого польового, але штучна більшість не принесла користі.
Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 5:0.
Тож збірна КНУБА вперше у своїй історії потрапила у фінальну частину Чемпіонату України з футзалу серед закладів вищої освіти, з чим їх і вітаємо!
Олександр Шамич, завідувач кафедри ФВіС КНУБА
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/3-15-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/4jpg-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/5-6-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/6jpg-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/7-4-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/8-2-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/9jpg-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/10-1-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/11-2-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/12-2-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/13-1-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/14-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/15-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/16-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/17-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/18-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/fut_97-1024x683.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/img_20240603_094734_633-500x380.png)
6 червня відбудеться відкрита лекція “Україна на Олімпіаді-2024: як правильно презентувати світу спортивну і воюючу країну”
3 Червня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/baner-na-sajt-master-klas-knuba-500x380.png)
КНУБА запрошує на безкоштовний майстер-клас
21 Лютого, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/Безымянный-500x380.jpg)