![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/jvv_19032024_1.jpeg)
Старостат ФІСЕ
19 березня 2024 року старости академічних груп факультету інженерних систем та екології зібралися на засідання старостату. Розпочав засідання декан факультету Олександр ПРИЙМАК. Обговорили питання оф-лайн навчання, дисципліну та правила поведінки під час повітряної тривоги. Заступник декана Олена ДУПЛЯК підняла питання щодо вибіркових дисциплін. Заступник декана Наталія ЧЕПУРНА повідомила про заплановані заходи: нагородження найуспішнішої групи, виставка InterBuildExpo та проведення дня відкритих дверей КНУБА. Велику увагу приділили четвертому курсу, а саме термінам здачі сесії, підготовки до виконання кваліфікаційної випускової роботи, захист і вступ до магістратури.
Нагадуємо, що старостат проводиться кожного третього робочого вівторка місяця.
Дякуємо ЗСУ ! Слава Україні!
Заступник декана ФІСЕ Наталія ЧЕПУРНА
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/uvaga_news-75x75.jpg)
Запрошення на конференцію
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_25102023_10-500x380.jpeg)
Екскурсія студентів ФІСЕ до Музею КНУБА
30 Жовтня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-04_14-51-44-500x380.jpg)
Додатковий набір до КНУБА
8 Вересня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/analiz-roboty-budivelnogo-fakultetu-2023-500x380.jpg)