![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/golovne-foto-4-1140x856.jpg)
Участь КНУБА у профорієнтаційному марафоні
20 березня Київський національний університет будівництва і архітектури брав участь у профорієнтаційному марафоні, який відбувся у Київській інженерній гімназії. Профорієнтаційний марафон був проведений з метою ознайомлення учнівської молоді з провідними закладами вищої освіти. Представники КНУБА – співробітник відділення довузівської підготовки Надія Ткаченко та к.т.н., доцент кафедри теплотехніки Світлана Барановська – розповіли учням про університет, факультети, проходження студентами практики, працевлаштування. Учні досить жваво цікавилися форматом проведення занять, переліком спеціальностей та професій, перевагами навчання в КНУБА. Відвідувачів профорієнтаційного марафону запросили на день відкритих дверей КНУБА 23 березня.
Адміністрація Київської інженерної гімназії подякувала КНУБА за сприяння у проведенні профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді!
Завідувач відділення
довузівської підготовки
Тетяна Петруньок
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-20_13-27-15-1024x769.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-20_13-27-16-1024x769.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-20_13-27-12-1024x769.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-20_13-27-14-1024x769.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-20_13-27-18-2-1024x769.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-20_13-27-18-1024x769.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-20_13-29-21-1024x769.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-20_13-27-23-2-769x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-20_13-27-23-769x1024.jpg)
Плеханов Олександр Вікторович
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/foto-1-500x376.png)
Участь здобувачів архітектурного факультету та викладача кафедри ЗБК у конкурсі SteelFreedom 2023
11 Грудня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/zolotyj_mandaryn_2-500x380.jpg)
Співпраця Архітектурного факультету КНУБА з компанією «Золотий мандарин»
16 Листопада, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_4340-500x380.jpeg)