![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/golovne-foto-3-1140x856.jpg)
Профорієнтаційна зустріч
Співробітники відділення довузівської підготовки провели профорієнтаційну бесіду з учнями 11-х класів Бориспільського ліцею імені Юрія Головатого у місті Бориспіль. Під час зустрічі ліцеїсти познайомилися з Київським національним університетом будівництва і архітектури та отримали інформацію про факультети і спеціальності, академічну мобільність, наукову роботу студентів, підготовчі курси до НМТ та предметів творчого конкурсу, особливості проведення НМТ у 2024 році, працевлаштування. Ліцеїстам розповіли про організацію освітнього процесу та переваги навчання в КНУБА, про насичене і різноманітне студентське життя.
Адміністрація Бориспільського ліцею імені Юрія Головатого подякувала КНУБА за приділену увагу закладу освіти та сприяння у проведенні профорієнтаційної роботи серед молоді!
Завідувач відділення
довузівської підготовки
Тетяна Петруньок
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-02-28_10-53-30-1024x769.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-02-28_10-53-37-1024x769.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-02-28_10-53-45-1024x769.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-02-28_10-54-29-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-02-28_10-55-16-1024x769.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-01_15-27-45-2-400x380.jpg)
Запрошуємо вступників на онлайн-зустріч «Як стати студентом факультету геоінформаційних систем та управління територіями»
2 Липня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-21_11-38-56-500x380.jpg)
Workshop з технології фотограмметричних знімань для студентів груп ГІСТ-21 та ГД-21
21 Березня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/afisha-vidkryttya-ramka-2-500x380.jpg)