![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/golovne-foto-1-1140x855.jpeg)
Профорієнтаційна зустріч
7 березня співробітники відділення довузівської підготовки КНУБА організували профорієнтаційну зустріч з учнями 11-х класів Бориспільського навчально-виховного комплексу “Ліцей “Дизайн-освіта” імені Павла Чубинського – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів” у місті Бориспіль. Під час зустрічі ліцеїсти познайомилися з Київським національним університетом будівництва і архітектури та отримали загальну інформацію про університет, факультети, спеціальності, працевлаштування, підготовчі курси. Учням розповіли про організацію освітнього процесу та переваги навчання в КНУБА, про насичене і різноманітне студентське життя.
Перед ліцеїстами також виступили представники факультету автоматизації і інформаційних технологій: в.о. завідувача кафедри машин і обладнання технологічних процесів, к.т.н., доцент – Микола Клименко та завідувач кафедри кібербезпеки та комп’ютерної інженерії, д.т.н., професор – Юрій Хлапонін. Микола Клименко коротко розповів про факультет автоматизації і інформаційних технологій, а також про спеціальності, за якими здійснюється навчання на факультеті, дав характеристику спеціальностям 131 Прикладна механіка і 133 Галузеве машинобудування. Юрій Хлапонін надав інформацію про спеціальності 125 Кібербезпека та 123 Комп’ютерна інженерія.
Директор Бориспільського навчально-виховного комплексу “Ліцей “Дизайн-освіта” імені Павла Чубинського – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів” – Семчик Надія Олександрівна подякувала КНУБА за приділену увагу закладу освіти та сприяння у проведенні профорієнтаційної роботи серед молоді!
Завідувач відділення
довузівської підготовки
Тетяна Петруньок
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_1491-1024x769.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_1398-768x1024.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_1406-1-768x1024.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_1480-1024x769.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_1481-1024x769.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_1488-769x1024.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_1490-1024x769.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_1489-1024x769.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/reyestracziya-1-75x75.png)
НМТ-2024: СТАРТ РЕЄСТРАЦІЇ
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/yzobrazhenye_viber_2024-06-17_08-22-13-759-1536x1152-1-500x380.jpg)
Вітаємо наших боксерів
17 Червня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/pushkarova-k.k-500x380.jpg)
Вітаємо завідувачку кафедри, д.т.н., проф. Пушкарьова К.К.
24 Квітня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/yzobrazhenye_viber_2023-11-08_17-35-58-634-500x380.jpg)