НОВИНИ ФІСЕ

Співпраця кафедри теплотехніки з  ВАЙЛЛАНТ

05 березня 2024 року за запрошенням завідувача кафедри теплотехніки Михайла КИРИЧЕНКА представник ДП «ВАЙЛЛАНТ ГРУПА УКРАЇНА» провів відкриту он-лайн лекцію-вебінар на тему: «Сонячні установки Вайллант».

Лекцію прослухали викладачі кафедри теплотехніки та студенти третього курсу факультету інженерних систем та екології, які навчаються за спеціальністю 144 «Теплоенергетика» в рамках вивчення освітніх компонентів «Нетрадиційні та відновлювальні джерела енергії» (лектор доцент Михайло КИРИЧЕНКО) та «Гаряче водопостачання» (лектор доцент Наталія ЧЕПУРНА). Зустріч відбулась в рамках співпраці кафедри теплотехніки з зовнішнім стейхолдером ДП «ВАЙЛЛАНТ ГРУПА УКРАЇНА».

Щиро дякуємо керівництву ДП «ВАЙЛЛАНТ ГРУПА УКРАЇНА» за проведений захід та сподіваємося на подальшу співпрацю!

Доцент кафедри теплотехніки Наталія Чепурна