![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/baner-telegram-sajt-kartynka.jpg)
«KNUBA OPEN» – Telegram-канал для майбутніх вступників
Соціальні мережі відіграють все значнішу роль у нашому житті. У теперішній час соціальні мережі набули інформаційно-навчального призначення. Популярним та багатофункціональним месенджером є Telegram-канал. KNUBA OPEN – Telegram-канал створений з метою поширення публічної інформації про університет, перелік спеціальностей та професій, висвітлення новин, подій та анонсування заходів, що відбуваються у КНУБА. В Telegram-каналі розміщена вся інформація про НМТ-2024, про навчання, дозвілля та відпочинок студентів, про розважальні, спортивні та інтелектуальні заходи, які проводить наш університет.
Підписуйтеся на наш Telegram-канал KNUBA OPEN та дізнавайтеся більше цікавої та корисної інформації!
Завідувач відділення
довузівської підготовки
Тетяна Петруньок
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_6_2024-03-04_20-44-19-75x75.jpg)
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ КНУБА
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-02-28_10-47-16-75x75.jpg)
Профорієнтаційна зустріч
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/67.jpg)
Відкрита зустріч з експертами ОП “Управління проектами”
22 Лютого, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/4-2-500x380.jpg)
Online зустріч з учнями та випускниками коледжів, технікумів
11 Березня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/copy-of-dsc_5743-500x380.jpg)