![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/jvv_01032024.jpg)
Вітання із захистом кандидатської дисертації
1 Березня, 2024
Колектив кафедри фізики щиро вітає асистента кафедри Бірук Яну Ігорівну із захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії (технічні науки) з теми «Захист працюючих від впливу електромагнітних полів із застосуванням рідинних екрануючих матеріалів».
Зичимо Яні Ігорівні успішного втілення всіх творчих та наукових задумів, наснаги у професійному зростанні та у майбутніх наукових пошуках! Нехай підґрунтям щасливого особистого життя та плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я, вдача, підтримка родини та колег!
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/uvaga_news-500x380.jpg)
КНУБА оголошує конкурс на заміщення посад
3 Січня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/astra-500x380.jpg)
З Днем працівника освіти!
30 Вересня, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/foto-5-500x380.jpg)