![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-19_12-52-31-980-1140x513.jpg)
Екскурсія студентів КНУБА заводом«Бетон Енерго»
На сьогоднішні питання будівництва укриттів, захисних споруд, будівництво доріг актуальне і важливе, тому 16 лютого студенти 4 курсу Будівельно-технологічного факультету відвідали провідний завод ЗБК «Бетон Енерго». Співвласник заводу «Бетон Енерго» і випускник Будівельно-технологічного факультету Сергій Голець особисто провів екскурсію заводом. Розповів про особливості підбору сировини, способу влаштування опалубних систем, новітні технології запроваджені на заводі, ознайомив з номенклатурою виробів. Також студенти відвідали лабораторію заводу і на власні очі побачили як здійснюється армування та зварювання арматурних елементів укриттів, захисних споруд за допомогою робота для зварювання та бетонування конструкцій.
Щиро вдячні пану Сергію за організацію і проведення екскурсії для студентів!
Оксана Бердник, заступник декана
з організаційно-виховної роботи
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-19_12-52-32-767-1024x472.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-19_12-52-33-047-1024x472.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/91_large-v1656365252-912x500-1-500x380.png)
Вітаємо з Днем Конституції
27 Червня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/337282671_224844033565032_5414097170152456365_n-18-800x600-1-500x380.jpg)
День Києва
25 Травня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-09_13-42-26-500x380.jpg)