![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/copy-of-dsc_5743-1140x760.jpg)
Зустріч омбудсмена зі студентами будівельного факультету
На будівельному факультеті відбулась чергова зустріч студентів спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» освітня програма «Промислове і цивільне будівництво» з університетським омбудсменом Андрієм Росинським. Він розповів про свою діяльність, яка впровадилась з метою захисту прав та академічних свобод студентів, підвищення ефективності та прозорості процедур, пов’язаних із забезпеченням освітнього процесу, а також для підтримки соціальних ініціатив і формування активної громадянської позиції студентів.
Також на зустрічі був присутній психолог, який розповів студентам про можливість здобувачів отримання психологічної підтримки в університеті та поза його межами.
Проговорювалися теми булінгу (цькування), а також здобувачі підтримали курс дотримання академічної доброчесності в університеті.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/copy-of-dsc_5707-1024x678.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/copy-of-dsc_5698-678x1024.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/image-1-3.png)
КНУБА відзначає 93 роки з дня заснування
14 Квітня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-26_10-12-11-500x380.jpg)
Інтернаціоналізація освіти: Університет прикладних наук м. Любек (Німеччина)
26 Грудня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-24_11-47-57-500x380.jpg)