Зустріч у ПрАТ “ВЕНТС”
2 жовтня 2023 року студенти групи БЦІ-23-8-б, що навчаються на І курсі за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія» ОПП «Теплогазопостачання і вентиляція», разом з гарантом ОПП Сергієм РИБАЧОВИМ і куратором групи Вікторією КОНОВАЛЮК, відвідали завод по виготовленню вентиляційного обладнання компанії «Вентиляційні системи» (ПрАТ «ВЕНТС», м. Боярка).
Захід відбувся в рамках удосконалення ОПП «Теплогазопостачання і вентиляція» та співпраці зі стейкхолдерами.
Компанія «Вентиляційні системи» є базою практики для студентів спеціальності «Теплогазопостачання і вентиляція» де студенти мають можливість знайомитись із новітнім обладнанням систем вентиляції й охолодження повітря та отримувати практичні навички зі спеціальності.
Дякуємо Керівнику Департаменту з управління персоналом Володимиру НІКІТІНУ за змістовну і цікаву розповідь та фахівцю відділу оцінки та розвитку персоналу Вікторії КОЛОМІЄЦЬ за організацію зустрічі.
Доцент кафедри ТГПіВ Вікторія КОНОВАЛЮК
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/1-3-1024x1024.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/2-4-1024x1024.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/3-2-1024x1024.png)