![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-25_19-36-25-1140x855.jpg)
Студенти ФУПП взяли участь в конкурсі на розробку концептуальної пропозиції для благоустрою території ВХПТУ № 5 м. Вінниця
Найцікавішим форматом відпрацювання практичних навичок для студентів під час навчання є робота над реальним проектом. Саме тому коли до факультету урбаністики та просторового планування звернулись наші давні німецькі партнери з Фонду імені Ебергарда Шьока (Eberhard-Schöck-Stiftung) та колеги з Вищого художнього професійно-технічного училища № 5 з ідеєю провести конкурс на найкращу пропозицію благоустрою території училища, ми радо відгукнулись і розпочали роботу над проектом зі студентами 3-го курсу спеціальності «Міське будівництво та господарство» в рамках практичних занять з дисципліни «Міське зелене будівництво». Кураторами проекту стали завідувачка кафедри міського господарства ФУПП, доцент Любов Апостолова-Сосса і асистент кафедри Катерина Осипенко. Щоб концептуальна пропозиція була максимально обґрунтованою, наші студенти отримали від колег з ВХПТУ № 5 завдання на проектування благоустрою і озеленення території з розміщенням майданчика для занять фізкультурою в межах внутрішнього подвір’я училища з усіма необхідними вихідними даними. На першому етапі наші студенти розробили ескізні пропозиції щодо благоустрою і варіанти рішення спортивного майданчика. Наступним етапом стало формування концепцій озеленення території з розробленням дендроплану. В рамках першого туру конкурсу куратори відібрали найкращі проектні пропозиції, з якими продовжили роботу в рамках літньої виробничої практики на кафедрі міського господарства. В цей період концепції були доопрацьовані, рішення набули більшої деталізації. Була сформована експозиція, яку ми презентували наприкінці літа професійному журі – колегам з ВХПТУ № 5 та німецьким партнерам з Фонду імені Ебергарда Шьока. Тоді ж і були визначені дев’ять студентів-призерів конкурсу, чиї пропозиції найбільше сподобались журі, і для заохочення яких Фонд імені Ебергарда Шьока надав цінні призи.
Ми дуже вдячні нашим партнерам з Фонду імені Ебергарда Шьока за підтримку у проведенні конкурсу, а нашим колегам з Вищого художнього професійно-технічного училища № 5 за співпрацю! Вітаємо наших студентів, бажаємо їх нових звершень і перемог!
Любов Апостолова-Сосса, завідувачка кафедри міського господарства ФУПП
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/konkurs-kyrychenko-min-722x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/konkurs-morgunov-min-721x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/konkurs-svitlijsha-min-725x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/konkurs-sushko-min-719x1024.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/1-3-500x375.jpg)
Відбулась онлайн-зустріч «Як стати студентом КНУБА»
7 Червня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-02_09-39-33-500x380.jpg)
Україна познайомилась з мистецтвом Дуньхуана
2 Червня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/0x0-5-1-500x380.jpg)