![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/1-golovna.jpg)
Наукова зустріч студентів КНУБА в дискусійному клубі кафедри політичних наук і права
Дискусійний клуб кафедри політичних наук і права «Суспільно-політичні проблеми в сучасному українському суспільстві» в черговий раз став науковою платформою, яка об’єднує талановитих студентів КНУБА.
13 грудня відбулося засідання клубу на тему: «Політико-агентивна суб’єктність в умовах російсько-української війни». Під науковим керівництвом викладачів кафедри професора Корнієвського О.А., доцентів Стеценко С.В., Згурської В.Л., Дьомкіна П.О., Ярощук І.В., Гербут Н.А., Єгорова В.В. понад п’ятдесят студентів з різних факультетів виступили з доповідями та взяли участь у дискусіях. Виступи проходили, як безпосередньо в університеті, так і online.
У фокусі наукових розвідок студентів – російсько-українська війна як Велика війна України за державний суверенітет і незалежність. На обговорення було винесено широкий спектр питань, які розкривають поняття політико-агентивної суб’єктності в умовах війни: сталість і крихкість демократії; воєнні злочини; проблеми біженців; рух опору; міжнародна допомога; «м’яка сила»; екологічні втрати та ін. Викладачі відзначили високий рівень підготовки студентів, їх громадянську зрілість, небайдужість щодо майбутнього своєї країни та патріотизм. Це ще раз підтвердило думку, що КНУБА – це реальна освіта для реального життя!
Засідання наукового дискусійного клубу було завершено словами подяки ЗСУ, які боронять свободу і незалежність України.
Надія Гербут, доцент кафедри політичних наук і права ФУПП
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/2-6.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/3-3-1024x652.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/4-4.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/5-4.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/6-2.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/7-2-1024x656.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-03_09-13-27-500x380.jpg)
Викладачі кафедри менеджменту в будівництві КНУБА пройшли курс підвищення кваліфікації «Прогресильне викладання: складові системи якості вищої освіти»
3 Травня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/dscf3008-500x380.jpg)
Соціальним мережам КНУБА – загальну підтримку!
12 Червня, 2024![УКРАЇНА 2022](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/00_УКРАЇНА-2022-500x380.jpg)