![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_91461-1140x855.jpg)
Всесвітня акція «16 днів проти насильства»
11 грудня для студентів будівельно-технологічного факультету Київського національного університету будівництва і архітектури в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» пройшла лекція на тему «Піти не можна залишитися: де має стояти кома?». Лекцію проводила Альона Кривуляк – координаторка Національної гарячої лінії для дітей та молоді громадської організації «Ла Страда-Україна».
Лекторка піднімала тематику аб’юзивних стосунків – коли над людиною здійснюється фізичне чи психологічне насильство, обговорювали передумови та основні ознаки аб’юзиву у відносинах, а саме: презирливе ставлення до партнера, влада та егоїзм, нестриманість, запал, схильність до гніву, у присутності інших «інша людина», ревнощі, принизливі жарти, контроль, маніпуляція та ізоляція все це є ознаками аб’юзивності, що робити та як допомогти вийти з таких стосунків. Розглянули види насильства – психологічне, фізичне, економічне, сексуальне та куди звернутись за допомогою.
Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації за номерами:
116 123
- 0 800 500 35
- Ви зможете отримати консультацію анонімно, працює лінія цілодобово й безкоштовно.
Бережіть себе та пам’ятайте, що в будь-яких відносинах важливо твердо відстоювати свої особисті кордони та знати, що кожна людина заслуговує на повагу і підтримку!
Завідувачка відділу
з організації виховної роботи
Оксана Бєлозьорова
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/6564561f41a88060620209-1024x1024.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_91341-scaled.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_91381-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_91481-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_91531-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_91411-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_91451-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_20231212_163744_318-75x75.jpg)
Екскурсія до музею грошей
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/00-500x380.jpg)
Шаховий фестиваль у КНУБА
13 Вересня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/konkurs_0-20002-1.jpg)
Кафедра Інформаційних технологій в архітектурі оголошує конкурс творчих робіт для абітурієнтів Архітектурного факультету на тему «Інтерактивна альтанка у парку»
31 Січня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/Invitation-UA-1-500x380.png)