![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/20-1140x639.jpg)
Студенти та аспіранти під керівництвом досвідчених викладачів кафедри водопостачання та водовідведення КНУБА прийняли участь в міжнародній науково-практичній конференції БУД-МАЙСТЕР-КЛАС-2023
8 Грудня, 2023
29.11 -01.12.2023 відбулась міжнародна науково-практична конференція молодих вчених БУД-МАЙСТЕР-КЛАС-2023. Студенти спеціальностей спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» та «Водогосподарське будівництво і управління водними ресурсами та системами» в рамках спеціальності 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології», аспіранти та викладачі кафедри водопостачання та водовідведення представили наукові досягнення на 4 секції конференції «Інженерні мережі, автоматизовані системи та екологічні аспекти будівництва»:
– аспірантка Тетяна Курбанова, Аналіз негативного впливу внаслідок використання підземних вод з підвищеним вмістом заліза, керівник д.т.н. Тетяна Хомутецька;
– аспірант Віталій Стеценко, Аналіз існуючих технологій очищення води при децентралізованих схемах водопостачання, керівник к.т.н. Олена Дупляк;
– студент Роман Чабанюк Вдосконалення методики розрахунку збірних дренажних трубопроводів, керівник к.т.н. Олександр Кравчук;
– студенти Олексій Матвієнко, Богдан Кострич, Проектування водопровідних систем різних типів з використанням сучасних програм підбору насосного обладнання, керівник д.т.н. Тетяна Хомутецька;
– студенти Олександр Шевченко, Владислав Горбонос, Використання програмного комплексу QGIS для визначення морфометричних характеристик водозбірного басейну річки, керівник к.т.н. Світлана Величко;
– студенти Тетяна Толмачова, Вікторія Якубовська, Дослідження роботи баштової та безбаштової системи водопостачання з використанням програми «Ріком», керівник д.т.н. Тетяна Хомутецька;
– студенти Олександра Пестієнко, Роман Проскура, Руслан Ільків, Застосування підходів сталого розвитку до управління розподілом водних потоків в системах водопостачання, керівник к.т.н. Олена Дупляк.
доцент. Величко С.В.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/11-1024x572.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/17-1024x578.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/grupa-500x380.jpg)
Передача обладнання українським університетам у рамках Проєкту USAID Cybersecurity Activity USAID
24 Листопада, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/1-5-500x380.jpg)
Участь у II Всеукраїнській науково-практичній конференції “Стале землекористування: теорія і практика”
12 Червня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/novyna-kursy-z-angl-movy-500x380.jpg)